Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Meer weten

Sneyers.

Toekomstlaan 12
2200 Herentals

Telefoon: 014 49 00 49
E-mail: info@sneyers.net.bmw.be

Filip Sneyers
Concessiehouder

Telefoon: 014 49 00 49 014 49 00 49
E-mail: filip.sneyers@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 49 014 49 00 49
E-mail: filip.sneyers@sneyers.net.bmw.be
Peggy Viskens
Operationeel Directeur

Telefoon: 014 49 00 49 014 49 00 49
E-mail: peggy.viskens@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 49 014 49 00 49
E-mail: peggy.viskens@sneyers.net.bmw.be
Erik Vanslembrouck
Sales Manager

Telefoon: 014 49 00 25 014 49 00 25
E-mail: erik.vanslembrouck@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 25 014 49 00 25
E-mail: erik.vanslembrouck@sneyers.net.bmw.be
Tom Olieslagers
After Sales Manager

Telefoon: 014 49 00 50 014 49 00 50
E-mail: tom.olieslagers@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 50 014 49 00 50
E-mail: tom.olieslagers@sneyers.net.bmw.be


Paul Sneyers

Telefoon: 014 49 00 49 014 49 00 49

Telefoon: 014 49 00 49 014 49 00 49
Marc Sneyers

Telefoon: 014 49 00 49 014 49 00 49

Telefoon: 014 49 00 49 014 49 00 49
Jan Sysmans
Verantwoordelijke Kwaliteit Primaire Processen

Telefoon: 014 49 00 39 014 49 00 39
E-mail: jan.sysmans@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 39 014 49 00 39
E-mail: jan.sysmans@sneyers.net.bmw.be


Erik Vanslembrouck
Sales Manager

Telefoon: 014 49 00 25 014 49 00 25
E-mail: erik.vanslembrouck@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 25 014 49 00 25
E-mail: erik.vanslembrouck@sneyers.net.bmw.be
Frederik Baeyens
Manager Major Accounts

Telefoon: 014 49 00 22 014 49 00 22
E-mail: frederik.baeyens@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 22 014 49 00 22
E-mail: frederik.baeyens@sneyers.net.bmw.be
Steven Vankemmel
Verkoper Nieuwe Wagens

Telefoon: 014 49 00 23 014 49 00 23
E-mail: steven.vankemmel@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 23 014 49 00 23
E-mail: steven.vankemmel@sneyers.net.bmw.be
Matthias Van den Eynde
Verkoper Nieuwe wagens / BMWi Sales Advisor
Koen Deweer
Used Car Sales Manager

Telefoon: 014 49 00 31 014 49 00 31
E-mail: koen.deweer@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 31 014 49 00 31
E-mail: koen.deweer@sneyers.net.bmw.be
Geert Stroobants
Voorbereiding nieuwe wagens

Garry Ceuppens
Voorbereiding Premium Selection

Toon Seppion
Alg medewerker Premium Selection/Tweedehandswagens

Nick Everaerts
Product Genius

Telefoon: 014 49 00 28 014 49 00 28
E-mail: nick.everaerts@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 28 014 49 00 28
E-mail: nick.everaerts@sneyers.net.bmw.be
Lenny Gebruers
Afleveringen nieuwe wagens

Telefoon: 014 49 00 33 014 49 00 33
E-mail: lenny.gebruers@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 33 014 49 00 33
E-mail: lenny.gebruers@sneyers.net.bmw.be
Wim Van Beurden
Premium Selection Advisor

Telefoon: 014 49 00 27 014 49 00 27
E-mail: wim.van-beurden@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 27 014 49 00 27
E-mail: wim.van-beurden@sneyers.net.bmw.be
Lorenz Sneyers
CRM Coördinator

Telefoon: 014 49 00 44 014 49 00 44
E-mail: Lorenz.sneyers@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 44 014 49 00 44
E-mail: Lorenz.sneyers@sneyers.net.bmw.be


Nissim Verbist
Contactpersoon Fleet - B2B

Telefoon: 014 49 00 49 014 49 00 49
E-mail: nissim.verbist@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 49 014 49 00 49
E-mail: nissim.verbist@sneyers.net.bmw.be
Luc Eyckmans
Contactpersoon Fleet Naverkoop

Telefoon: 014 49 00 35 014 49 00 35
E-mail: luc.eyckmans@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 35 014 49 00 35
E-mail: luc.eyckmans@sneyers.net.bmw.be
Frederik Baeyens
Manager Major Accounts

Telefoon: 014 49 00 22 014 49 00 22
E-mail: frederik.baeyens@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 22 014 49 00 22
E-mail: frederik.baeyens@sneyers.net.bmw.be


Tom Olieslagers
After Sales Manager

Telefoon: 014 49 00 50 014 49 00 50
E-mail: tom.olieslagers@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 50 014 49 00 50
E-mail: tom.olieslagers@sneyers.net.bmw.be
Luc Govaerts
Beheerder Klantenrelaties Naverkoop

Telefoon: 014 49 00 38 014 49 00 38
E-mail: Luc.Govaerts@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 38 014 49 00 38
E-mail: Luc.Govaerts@sneyers.net.bmw.be
Ales Nesladek
Service Advisor MINI

Telefoon: 014 49 00 34 014 49 00 34
E-mail: ales.nesladek@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 34 014 49 00 34
E-mail: ales.nesladek@sneyers.net.bmw.be
Saïd El-Hamrani
Service Coördinator
Marianne Beyens
Service Advisor

Telefoon: 014 49 00 52 014 49 00 52
E-mail: marianne.beyens@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 52 014 49 00 52
E-mail: marianne.beyens@sneyers.net.bmw.be
Steff Sameys
Service Advisor

Telefoon: 014 49 00 53 014 49 00 53
E-mail: Steff.sameys@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 53 014 49 00 53
E-mail: Steff.sameys@sneyers.net.bmw.be
Luc Eyckmans
Contactpersoon Fleet Naverkoop

Telefoon: 014 49 00 35 014 49 00 35
E-mail: luc.eyckmans@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 35 014 49 00 35
E-mail: luc.eyckmans@sneyers.net.bmw.be
Yossef El-Hamrani
Facturatie Naverkoop

Telefoon: 014 49 00 54 014 49 00 54
E-mail: Yossef.El-Hamrani@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 54 014 49 00 54
E-mail: Yossef.El-Hamrani@sneyers.net.bmw.be


Sophie Verbiest
Boekhouding

Telefoon: 014 49 00 43 014 49 00 43
E-mail: Sophie.Verbiest@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 43 014 49 00 43
E-mail: Sophie.Verbiest@sneyers.net.bmw.be
Nancy Ooms
Verkoopsadministratie

Telefoon: 014 49 00 32 014 49 00 32
E-mail: nancy.ooms@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 32 014 49 00 32
E-mail: nancy.ooms@sneyers.net.bmw.be
Elly Peeters
Verkoopadministratie

Telefoon: 014 49 00 21 014 49 00 21
E-mail: Elly.peeters@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 21 014 49 00 21
E-mail: Elly.peeters@sneyers.net.bmw.be


Jurgen Linsen
Marketing Coördinator

Telefoon: 014 49 00 20 014 49 00 20
E-mail: jurgen.linsen@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 20 014 49 00 20
E-mail: jurgen.linsen@sneyers.net.bmw.be


Dominick Schroyens
Verantwoordelijke Magazijn

Telefoon: 014 49 00 37 014 49 00 37
E-mail: dominick.schroyens@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 37 014 49 00 37
E-mail: dominick.schroyens@sneyers.net.bmw.be
Andreas Feys
Magazijnmedewerker


Kristof Govaerts
Verantwoordelijke Werkplaats

Telefoon: 014 49 00 59 014 49 00 59
E-Mail: Kristof.Govaerts@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 59 014 49 00 59
E-Mail: Kristof.Govaerts@sneyers.net.bmw.be
Karel Ven
Technieker

Niel Goyvaerts
Technieker

Carl Van Den Eynden
Technieker

Yens Siongers
Technieker

Nick Struyfs
Technieker

Dorus Maeyninckx
Technieker

Hendrik Schmits
Technieker

Marc Nuyts
Technieker

Glenn Bosmans
Technieker



Bert Fillee
Verantwoordelijke Carrosserie

Telefoon: 014 49 00 40 014 49 00 40
E-mail: bert.fillee@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 40 014 49 00 40
E-mail: bert.fillee@sneyers.net.bmw.be
Marcella Snoeckx
Service Advisor
Ives Sneyers
Service Advisor

Telefoon: 014 25 49 02 014 25 49 02
E-Mail: ives.sneyers@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 02 014 25 49 02
E-Mail: ives.sneyers@sneyers.net.bmw.be
Jens Van Dijck
Carrossier

Rik De Meulder
Carrossier

Mattia Bartolucci
Carrossier

Eddy Jurgen
Carrossier

Gerry Winckelmans
Carrossier

Paul De Laet
Carrossier

Paul Wagemans
Carrossier


Verkoop

Toekomstlaan 12
2200 Herentals
Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: verkoop@sneyers.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 09:30 - 18:30
Vr : 09:00 - 18:00
Za : 09:00 - 16:00

Tweedehandswagens

Toekomstlaan 12
2200 Herentals
Telefoon: 014 25 49 04 014 25 49 04
E-mail: koen.deweer@sneyers.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 09:00 - 18:30
Vr : 09:00 - 18:00
Za : 09:00 - 16:00

Receptie

Toekomstlaan 12
2200 Herentals
Telefoon: 014 25 49 01 014 25 49 01
E-mail: receptie@sneyers.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 07:30 - 18:30
Vr : 07:30 - 18:00
Za : 09:00 - 13:00

Magazijn

Toekomstlaan 12
2200 Herentals
Telefoon: 014 25 49 03 014 25 49 03
E-Mail: magazijn@sneyers.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 17:00
Za : 09:00 - 13:00

Sneyers

Toekomstlaan 12 2200 Herentals
Toekomstlaan 12
2200 Herentals

BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Vraag een offerte aan.

Hier
BMW afspraak

Maak een afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Neem contact op.

Contacteer ons
Brochure aanvragen

Prijslijsten en catalogi.

Bekijk ze hier
BMW Stockwagens

Onze stockwagens.

Naar ons aanbod
BMW Tweedehandswagens

Tweedehands-wagens.

Naar ons aanbod
Top