Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

Sneyers.

Toekomstlaan 12
2200 Herentals

Telefoon: 014 49 00 49
E-mail: info@sneyers.net.bmw.be

Filip Sneyers
Filip Sneyers
Concessiehouder
Marc De Groof
Marc De Groof
Operationeel Directeur
Johan Hertsens
Finance & HR Manager
Erik Vanslembrouck
Erik Vanslembrouck
Sales Manager
Tom Olieslagers
Tom Olieslagers
After Sales Manager

Telefoon: 014 25 49 01 014 25 49 01
E-mail: tom.olieslagers@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 01 014 25 49 01
E-mail: tom.olieslagers@sneyers.net.bmw.be
Jan Sysmans
Jan Sysmans
Verantwoordelijke Kwaliteit Primaire Processen / Preventieadviseur

Telefoon: 014 49 00 39 014 49 00 39
E-mail: jan.sysmans@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 39 014 49 00 39
E-mail: jan.sysmans@sneyers.net.bmw.be


Erik Vanslembrouck
Erik Vanslembrouck
Sales Manager

Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: erik.vanslembrouck@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: erik.vanslembrouck@sneyers.net.bmw.be
Frederik Baeyens
Frederik Baeyens
Manager Major Accounts

Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: frederik.baeyens@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: frederik.baeyens@sneyers.net.bmw.be
Steven Vankemmel
Steven Vankemmel
Verkoper Nieuwe Wagens

Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: steven.vankemmel@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: steven.vankemmel@sneyers.net.bmw.be
Matthias Van den Eynde
Matthias Van den Eynde
Verkoper Nieuwe wagens / BMWi Sales Advisor
Nick Everaerts
Nick Everaerts
Product Genius

Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: nick.everaerts@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: nick.everaerts@sneyers.net.bmw.be
Lorenz Sneyers
Lorenz Sneyers
CRM Coördinator

Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: Lorenz.sneyers@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: Lorenz.sneyers@sneyers.net.bmw.be
 Lenny Gebruers
Lenny Gebruers
Afleveringen nieuwe wagens

Telefoon: 014 49 00 33 014 49 00 33
E-mail: lenny.gebruers@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 33 014 49 00 33
E-mail: lenny.gebruers@sneyers.net.bmw.be
Koen Deweer
Koen Deweer
Used Car Sales Manager

Telefoon: 014 25 49 04 014 25 49 04
E-mail: koen.deweer@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 04 014 25 49 04
E-mail: koen.deweer@sneyers.net.bmw.be
Wim Van Beurden
Wim Van Beurden
Premium Selection Advisor

Telefoon: 014 25 49 04 014 25 49 04
E-mail: wim.van-beurden@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 04 014 25 49 04
E-mail: wim.van-beurden@sneyers.net.bmw.be
 Toon Seppion
Toon Seppion
Alg medewerker Premium Selection/Tweedehandswagens

Geert Stroobants
Geert Stroobants
Voorbereiding nieuwe wagens

Vincent Thys
Vincent Thys
Voorbereiding nieuwe wagens

Garry Ceuppens
Garry Ceuppens
Voorbereiding Premium Selection

Jamal Abraymi
Jamal Abraymi
Voorbereiding Premium Selection

Christophe van Avermaet
Christophe van Avermaet
Premium Selection Afleveraar


Nissim Verbist
Nissim Verbist
Fleet Ambassador

Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: nissim.verbist@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: nissim.verbist@sneyers.net.bmw.be
Els Vankriekelsvenne
Els Vankriekelsvenne
Fleet Account Manager

Telefoon: 014 25 49 09 014 25 49 09
E-mail: els.vankriekelsvenne@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 09 014 25 49 09
E-mail: els.vankriekelsvenne@sneyers.net.bmw.be
Luc Eyckmans
Luc Eyckmans
Contactpersoon Fleet Naverkoop

Telefoon: 014 49 00 35 014 49 00 35
E-mail: luc.eyckmans@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 35 014 49 00 35
E-mail: luc.eyckmans@sneyers.net.bmw.be


Tom Olieslagers
Tom Olieslagers
After Sales Manager

Telefoon: 014 25 49 01 014 25 49 01
E-mail: tom.olieslagers@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 01 014 25 49 01
E-mail: tom.olieslagers@sneyers.net.bmw.be
Saïd El-Hamrani
Saïd El-Hamrani
Service Coördinator
Luc Govaerts
Luc Govaerts
Beheerder Klantenrelaties Naverkoop

Telefoon: 014 25 49 01 014 25 49 01
E-mail: Luc.Govaerts@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 01 014 25 49 01
E-mail: Luc.Govaerts@sneyers.net.bmw.be
Marianne Beyens
Marianne Beyens
Service Advisor

Telefoon: 014 25 49 01 014 25 49 01
E-mail: marianne.beyens@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 01 014 25 49 01
E-mail: marianne.beyens@sneyers.net.bmw.be
Steff Sameys
Steff Sameys
Service Advisor

Telefoon: 014 25 49 01 014 25 49 01
E-mail: Steff.sameys@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 01 014 25 49 01
E-mail: Steff.sameys@sneyers.net.bmw.be
Luc Eyckmans
Luc Eyckmans
Contactpersoon Fleet Naverkoop

Telefoon: 014 49 00 35 014 49 00 35
E-mail: luc.eyckmans@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 35 014 49 00 35
E-mail: luc.eyckmans@sneyers.net.bmw.be
Yannick Nulens
Service Advisor

Telefoon: 014 25 49 01 014 25 49 01
E-mail: yannick.nulens@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 01 014 25 49 01
E-mail: yannick.nulens@sneyers.net.bmw.be


Johan Hertsens
Finance & HR Manager
Sophie Verbiest
Sophie Verbiest
Verantwoordelijke financieel

Telefoon: 014 49 00 43 014 49 00 43
E-mail: Sophie.Verbiest@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 43 014 49 00 43
E-mail: Sophie.Verbiest@sneyers.net.bmw.be
Nancy Ooms
Nancy Ooms
Verkoopsadministratie

Telefoon: 014 49 00 32 014 49 00 32
E-mail: nancy.ooms@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 32 014 49 00 32
E-mail: nancy.ooms@sneyers.net.bmw.be
Victoria Em
Victoria Em
Verkoopadministratie

Telefoon: 014 49 00 21 014 49 00 21
E-mail: Victoria.Em@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 21 014 49 00 21
E-mail: Victoria.Em@sneyers.net.bmw.be
Ellen Roelants
Ellen Roelants
Verkoopsadministratie

Telefoon: 014 25 49 06 014 25 49 06
E-mail: Ellen.roelants@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 06 014 25 49 06
E-mail: Ellen.roelants@sneyers.net.bmw.be
Liesbeth Vervoort
Liesbeth Vervoort
Assistent boekhouding

Telefoon: 014 25 49 01 014 25 49 01
E-Mail: Liesbeth.vervoort@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 01 014 25 49 01
E-Mail: Liesbeth.vervoort@sneyers.net.bmw.be


Margo Baudewijn
Margo Baudewijn
Marketing coördinator

Telefoon: 014 49 00 20 014 49 00 20
E-mail: margo.baudewijn@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 49 00 20 014 49 00 20
E-mail: margo.baudewijn@sneyers.net.bmw.be


Dominick Schroyens
Dominick Schroyens
Verantwoordelijke Magazijn

Telefoon: 014 25 49 03 014 25 49 03
E-mail: dominick.schroyens@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 03 014 25 49 03
E-mail: dominick.schroyens@sneyers.net.bmw.be
Andreas Feys
Andreas Feys
Medewerker Magazijn
Wim Bluekens
Wim Bluekens
Medewerker Magazijn



Kristof Govaerts
Kristof Govaerts
Verantwoordelijke Werkplaats
Niel Goyvaerts
Niel Goyvaerts
Diagnosetechnieker

Nick Struyfs
Nick Struyfs
Technieker

Dorus Maeyninckx
Dorus Maeyninckx
Technieker

Hendrik Schmits
Hendrik Schmits
Technieker

Marc Nuyts
Marc Nuyts
Technieker

Glenn Bosmans
Glenn Bosmans
Technieker

Jasper Verstraeten
Jasper Verstraeten
Technieker

Marijn Van Vlasselaer
Marijn Van Vlasselaer
Technieker

Jef Crol
Jef Crol
Technieker

Steven Van Gorp
Steven Van Gorp
Technieker

Elias Vanbrussel
Elias Vanbrussel
Diagnosetechnieker

Ben Verheyen
Ben Verheyen
Diagnosetechnieker



 Bert Fillee
Bert Fillee
Verantwoordelijke Carrosserie

Telefoon: 014 25 49 02 014 25 49 02
E-mail: bert.fillee@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 02 014 25 49 02
E-mail: bert.fillee@sneyers.net.bmw.be
Marcella Snoeckx
Marcella Snoeckx
Service Advisor

Telefoon: 014 25 49 02 014 25 49 02
E-Mail: marcella.snoeckx@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 02 014 25 49 02
E-Mail: marcella.snoeckx@sneyers.net.bmw.be
Ives Sneyers
Ives Sneyers
Service Advisor

Telefoon: 014 25 49 02 014 25 49 02
E-Mail: ives.sneyers@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 02 014 25 49 02
E-Mail: ives.sneyers@sneyers.net.bmw.be
Paul De Laet
Paul De Laet
Teamcoach Carrosserie

Jens Van Dijck
Jens Van Dijck
Carrossier

Rik De Meulder
Rik De Meulder
Carrossier

Mattia Bartolucci
Mattia Bartolucci
Carrossier

Eddy Jurgen
Eddy Jurgen
Carrossier

Gerry Winckelmans
Gerry Winckelmans
Carrossier

Paul Wagemans
Paul Wagemans
Carrossier

Stef De Jong
Service advisor

Telefoon: 014 25 49 02 014 25 49 02
E-mail: Stef.de-jong@sneyers.net.bmw.be

Telefoon: 014 25 49 02 014 25 49 02
E-mail: Stef.de-jong@sneyers.net.bmw.be

Verkoop

Toekomstlaan 12
2200 Herentals
Telefoon: 014 25 49 00 014 25 49 00
E-mail: verkoop@sneyers.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 09:00 - 18:30
Vr : 09:00 - 18:00
Za : 09:00 - 16:00

Tweedehandswagens

Toekomstlaan 12
2200 Herentals
Telefoon: 014 25 49 04 014 25 49 04
E-mail: koen.deweer@sneyers.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 09:00 - 18:30
Vr : 09:00 - 18:00
Za : 09:00 - 16:00

Receptie

Toekomstlaan 12
2200 Herentals
Telefoon: 014 25 49 01 014 25 49 01
E-mail: receptie@sneyers.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 07:30 - 18:30
Vr : 07:30 - 18:00
Za : 09:00 - 13:00

Magazijn

Toekomstlaan 12
2200 Herentals
Telefoon: 014 25 49 03 014 25 49 03
E-Mail: magazijn@sneyers.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 17:00
Za : 09:00 - 13:00

Financiële dienst

Toekomstlaan 12
2200 Herentals
Telefoon: 014 49 00 43 014 49 00 43

Openingsuren

Ma-Di-Do-Vr 09:00 - 12:00

Carrosserie

Toekomstlaan 12
2200 Herentals
Telefoon: 014 25 49 02 014 25 49 02

Openingsuren

Ma: 09:00 - 17:00
Di-Wo-Do: 08:00 - 17:00
Vr: 08:00 - 16:00

Sneyers

Toekomstlaan 12 2200 Herentals
Toekomstlaan 12
2200 Herentals

BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Vraag een offerte aan.

Hier
BMW afspraak

Maak een afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Neem contact op.

Contacteer ons
Brochure aanvragen

Prijslijsten en catalogi.

Bekijk ze hier
BMW Stockwagens

Onze stockwagens.

Naar ons aanbod
BMW Tweedehandswagens

Tweedehands-wagens.

Naar ons aanbod
Top